ما امشب در جدالی قرار گرفتیم که در حال حاضر از ما بهتر است

 

 

گل - جیانلوئیجی بوفون سنگربان تیم ملی ایتالیا و باشگاه یوونتوس که با غرور کامل در پایان به اسپانیایی ها تبریک گفت ، قهرمانی را شایسته این تیم می داند .
به گزارش پایگاه خبری باشگاه یوونتوس در ایران بوفون در پایان و در مصاحبه ای با شبکه رای اسپورت ایتالیا گفت : ” بازی با آلمان برای ما فینال بود ، نشان دادیم هر کاری از دستانمان بر می آید ، وقتی مقابل تیمی مانند اسپانیا شکست ناپذیر امشب قرار میگیری باید مسلما سیستمی را به کار برد که این تیم را تحت فشار دهیم ، با این روند میتوانستیم بهتر باشیم .”
بوفون درباره یورو ۲۰۱۲ گفت : ” قبل از بازی هم گفتم ، تا به اینجا هم دست به کار بزرگی زده ایم و نمایش فوق العاده ای داشته ایم . حضور در فینال برای یک بازیکن یک برتری فوق العاده محسوب میشود . اما ما امشب در جدالی قرار گرفتیم که در حال حاضر از ما بهتر است .
بوفون پیامی را نیز به مردم ایتالیا فرستاد : ” از آنها تشکر میکنیم به هر حال ، با قلب هایشان اعتماد به نفس خاصی به ما دادند و آنها غرورانگیز تر و احساسی تر از هر چیزی هستند . ” بوفون در پایان عنوان کرد : ” به اسپانیا تبریک میگویم ، آنها یک سر و گردن از ما بالاتر بودند و قهرمان شدند .


تعداد مشاهده خبر: 2

/ 1 نظر / 16 بازدید
امین و مهشید و خدای مهربون

[گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل]_________[گل][گل][گل][گل]__________[گل][گل] [گل] [گل][گل] [گل]______________[گل] [گل]______________ [گل] [گل][گل] [گل][گل][گل]__ سلام دوست عزيز [گل]____ ma3ta.com ___ [گل][گل][گل] _[گل]_[گل] ______اميدوارم خوب باشيد ________________[گل] [گل] [گل][گل][گل]_____ وبلاگ امین و مهشید و خدای مهربون ___ [گل][گل][گل] [گل] [گل][گل]___ جايي از جـنس امید و آرامش _________ [گل][گل] [گل] [گل] [گل] [گل] ________ با مطلبي فوق العاده زيبا ____ [گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل]____ آپ شد__________________[گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل] [گل] [گل] حضور شما باعث دلگرمي ماست [گل][گل][گل][گل][گل] [گل] [گل]_[گل] [گل] __ شاد باشيد هميشه __[گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] _______________[گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل] [گل] [گل] [گل]__________ [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل] [گل][گل][گل] [گل][گل] [گل] [گل]______[گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل] [گل]__[گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل]